Sveicienus sūta kolektīvās muzicēšanas ansamblis KAEMA

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, varam atskatīties uz daudz radošiem, muzikāliem notikumiem, kuros varējām būt kopā.
Sveicienus sūta kolektīvās muzicēšanas ansamblis KAEMA.
Neilgi pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, ansamblis paspēja sniegt vairākus koncertus.
13.februārī KAEMA uzstājās koncertā kopā ar Jēkabpils tautas deju un mūsdienu deju dejotājiem Krustpils novada pansionātā “Jaunāmuiža”.

7.martā KAEMA uzstājās divos koncertos – no rīta Skrīveru SAC “Ziedugravas” kopā ar Aizkraukles deju studijas “Karnevāls” dejotājiem, vakarā Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā sadancī “Spēlēju, dancoju pavasarī”, kur piedalījās dejotāji no Rīgas, Ogres, Daudzeses un Jēkabpils.

Kolektīvās muzicēšanas ansamblis KAEMA

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, varam atskatīties uz daudz radošiem, muzikāliem notikumiem, kuros varējām būt kopā. Sveicienus sūta kolektīvās muzicēšanas ansamblis KAEMA. Neilgi pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, ansamblis paspēja sniegt vairākus koncertus. 13.februārī KAEMA uzstājās koncertā kopā ar Jēkabpils tautas deju un mūsdienu deju dejotājiem Krustpils novada pansionātā "Jaunāmuiža". 7.martā KAEMA uzstājās divos koncertos – no rīta Skrīveru SAC "Ziedugravas" kopā ar Aizkraukles deju studijas "Karnevāls" dejotājiem, vakarā Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā sadancī "Spēlēju, dancoju pavasarī", kur piedalījās dejotāji no Rīgas, Ogres, Daudzeses un Jēkabpils.

Gepostet von Skrīveru Mūzikas un mākslas skola am Freitag, 22. Mai 2020