Atjaunotas skolas evakuācijas kāpnes

Decembra beigās ekspluatācijā nodotas Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas ēkas evakuācijas kāpnes. To pārbūvei tērēti gandrīz 5 tūkstoši eiro.

 Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas evakuācijas izejas kāpnes bija sagalabājušās no laikiem, kad šajā ēkā vēl bija skolas dienesta viesnīca. Kad veikta pārbūve, iekārtojot telpas mūzikas un mākslas skolai, evakuācijas izejas durvis tika nomainītas, bet kāpnes palika vecās – nolietotas un daļēji sabrukušas betona kāpnes ar nodilušām margām. Saistībā ar to, ka pagājušajā vasarā tika sakartots gan skolas pagalms, gan līdzās skolai uzbūvēts automašīnu stāvlaukums, vecās kāpnes radīja nepievilcīgu iespaidu, estētisku apsvērumu dēļ tās nolēma pārbūvēt.

Veicot cenu aptauju, izdevīgāko piedāvājumu Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas evakuācijas kāpņu pārbūvei iesniedza SIA “Kraups”, ar šo uzņēmumu novembrī arī tika noslēgts līgums par darbu veikšanu. Kopā evakuācijas kapņu pārbūvei tērēti 4975 eiro (ar PVN). Nauda evakuācijas kāpņu pārbūvei atvēlēta no investīcijām, ko budžetā ieplānotas teritorijas labiekārtošanai.

Par šo naudu demontētas vecās evakuācijas kāpnes, to vietā ierīkojot jaunas metāla kāpnes, margas un izbūvējot jumtiņu virs evakuācijas izejas. 30. decembrī šis nelielais objekts arī tika nodots lietošanā. Skrīveru Mūzikas un māklsas skolas ēka nu ieguvusi vēl pievilcīgāku ārējo izskatu, turklāt garām šai ēkas fasādes daļai ved ceļš uz tā dēvēto “Danču māju”, kuru šogad nolemts pārbūvēt, tur ierīkojot daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru.

Avots: www.skriveri.lv (Elita Brovacka)