Aprīlis Skrīveru Mūzikas un mākslas skolā iekrāsots raibām krāsām ne tikai mākslas, bet arī mūzikas programmā.

Šo mēnesi atklājām ar krāsainības pārpildītu pasākumu “Muzikāli mākslinieciskais sports Skrīveros”, kurā sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta centru savienojām trīs disciplīnas – mūziku, vizuālo mākslu un sportu. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja gan kārtīgi izkustēties rīta vingrošanā, gan pārbaudīt savas muzikālās zināšanas orientēšanās sacensībās, kā arī izpaust mākslinieciskās dotības kopīga plakāta veidošanā.

Mūzika un māksla burtiskā nozīmē tika savienota mūzikas literatūras nodarbībās, kurās par galveno mācību metodi šomēnes tika izraudzīta domu karšu veidošana, kas paredz teorētiskās informācijas apkopošanu un vizualizēšanu skaidrā, viegli un ātri uztveramā formātā.

Aprīli noslēdzām ar emocijām piesātinātu braucienu uz Jauno kuratoru izstādes atklāšanas pasākumu Salacgrīvā. Pasākums rīkots saistībā ar Valsts konkursu mākslā, kura šī gada tēma bija “Mākslas izstāde”. Šajā izstādē iekļauti divi mūsu audzēkņu darbi – Nensijas Smilškalnes “Aizsegā” un Esteres Appenas “Perditus”. Apskatot izstādes darbus, kā arī dodoties brīnišķīgā pilsētas apskates maršrutā, jaunas idejas, iedvesmu un motivāciju turpmākam darbam guva gan audzēkņi, gan pedagogi.